Vitajte vo svete Biena Moda    0948 12 12 48   info@biena.sk

Úvod Ako nakupovať Súťaž o náušnice

Súťaž o náušnice

Súťaž o náušnice

Vyhrajte elegantné náušnice!

 

 

Pravidlá súťaže:

Usporiadateľ súťaže

Wynergie s.r.o.

Široké 752
082 37 Široké

 

Trvanie súťaže

08.02.2018 – 20.02.2018

 


Účastník súťaže

Účastníkmi súťaže sa môžu stať všetci fanúšikovia BIENA MODA na Slovensku. Stačí, ak sa zaregistrujete na odber nášho newslettera na webstránke https://biena.sk (na stránke vpravo dole).

 

Podmienky účasti v súťaži

registrácia na odber newslettera Biena.sk

 

Výherca, žrebovanie a ceny

Výhercom cien sa stanú vyžrebovaní účastníci súťaže. Zlosovanie výhercov sa uskutoční 22.02.2018 prostredníctvom generátora náhodných čísel.

 


Súťaží sa o

 

Krásne jednoduché žiarivé náušnice v olivovej farbe

10x10% zľava na nákup v obchode biena.sk

 

Oznámenie výhry

O výhre bude výherca oboznámený do 2 dní od vyžrebovania cien prostredníctvom elektronickej pošty.

 

Práva usporiadateľa

Usporiadateľ si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa súťaže podľa vlastného uváženia. Usporiadateľ si vyhradzuje právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž. Usporiadateľ je oprávnený použiť počas súťaže ďalšie podporné aktivity, v ktorých môžu účastníci súťaže získať špeciálne prémie za pohotové, opakované, alebo viacnásobné zapojenie sa do súťaže. Usporiadateľ si týmto vyhradzuje právo na posúdenie splnenia všetkých podmienok súťaže zo strany účastníkov súťaže a tiež právo na prípadné vylúčenie účastníka zo súťaže. Neznalosť ustanovení týchto pravidiel nezakladá nárok na reklamáciu alebo akékoľvek iné nároky a nebude sa na ňu prihliadať. Súťaž nie je hazardnou hrou v zmysle zákona č. 171/2005 Z.z. o hazardných hrách a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.