Vitajte vo svete Biena Moda    0948 12 12 48   info@biena.sk

Výnimočný darček, pre výnimočné ženy

Ohromujúci set: retiazka a náramok značky Temptation

HIT ponukyNajnovšie v ponukeOdporúčame

75,90 

Dostupnosť: 7 až 12 dní

Vyberte si farbu: Ružová

Ružová

Kolekciu dámskej módy Biena Moda sme spolu s nemeckým dodávateľmi zostavili z modelov značiek, ktoré stavili na kvalitné látky a precízne spracovanie rovnako ako na šikovných návrhárov, ktorí tvoria nápadité a príťažlivé modely.

Výnimočný darček, pre výnimočné ženy

Kód 1810

Dokonalý darček pre vaše úžasné polovičky, manželky, matky vaších detí, snúbenice, priateľky. Úžasná súprava šperkov z pokovania ružovým zlatom od spoločnosti Temptation podčiarkne krásnu, nežnozť a jemnosť každej ženy. Elastický náramok sa vyznačuje nádhernou kombináciou vysoko kvalitných, brúsených kameňov s hranami a elegantných, lesklých drahokamových kryštálikov. Flexibilná veľkosť. Jemný pozlátený náhrdelník z ružového zlata s odnímateľným príveskom je vyrobený zo súpravy jemného ružového kremenného kameňa a ručne nastaveného, trblietavého krištáľu drahokamu. Šírka náramku je cca 4 cm. Dĺžka retiazky + predĺženie cca 44 cm + 5 cm. Darujte výnimočnosť , výnimočnej žene.

 

 

Vyrobené z nerezovej ocele pokovovanej ružovým zlatom.

 
 
 

teľky. Dokonalý set

Vyber farbu a veľkosť
ZavrieťTáto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (viac informácií)