Vitajte vo svete Biena Moda    0948 12 12 48   info@biena.sk

Úvod Blog Využite svoje krivky

Tak využite svoju postavu naplno!

Tak využite svoju postavu naplno!

Výberom tovaru v našom e-shope sme sa snažili priniesť zaujímavé modely pre všetky typy dievčat a žien, aby mohli vyzerať krásne, príťažlivo a cítili sa dobre. Aj mladé baby, aj zrelé ženy, štíhle aj tie s pravými ženskými bokmi. Pre nich máme vybrané modely v kategórii džínsov, nohavíc, ale aj spoločnenských šiat, či kabátov a kabátikov aj pre moletky. V tomto článku sa z blízka pozrieme, čo je dobré vedieť, kým si pre svoju postavu s oblými krivkami vyberiete to pravé oblečenie.

Čo je na vás najviac krásne

Skôr, ako sa začnete pozerať po oblečení, ktoré hľadáte, nájdite na sebe tie partie, ktoré sú krásne a chcete im dať vyniknúť. Máte pekne prsia, krásne tvarované nohy či sexy pás? Čo máte na sebe najradšej, čo chcete ukázať a ako by ste radi upútali? Ak máte plné, pekne klenuté lýtka, skrátťe si šaty, či sukňu a ukážte ich svetu v pekných topánkach. Správny tvar výstrihu zasa odhalí to najkrajšie z vášho poprsia. Nezakrývajte a zobrete si tú časť mužského obdivu, ktorá vám právom náleží. 

Na druhej strane zasa s odhadom a prefíkane zvoľte vhodné strihy a farby, ktoré vám pomôžu spraviť tie ostatné partie decentnými a opäť svojou tlmenosťou povedú zrak na tie krásne. Niet sa čo ľutovať, presne takto uvažujú aj tie štíhle z nás a často sa hodnotia oveľa kritickejšie. Majte radi svoje krásne partie a neváhajte ich použiť v tých správnych modeloch.

 

rifle nadrozmerné veľkosti moletkaVeľké nie je pre veľké

Toto už snáď všetky pekné dievčatá s plnými bokmi vedia. Netreba sa snažiť zháňať bežné oblečenie v najväčších rozmeroch a uspokojiť sa s tým, že sedí aspoň šírka a dĺžka už nie. Dnes je veľa možností, ako nájsť kvalitné strihy a modely určené práve na tú našu postavu. Správny model začína už výberom vhodných materiálov a potom veľmi precízne navrhnutým strihom, ktorý počíta s tvarmi partií plnoštíhlych (celá naša ponuka oblečenia pre moletky). Farby dnes už nie sú tak obmedzené a v ponuke nájdete aj pestré kvetované vzory, svetlé modely a je iba na vás, aby ste si vhodne zvolili. Práve farba môže odhaliť alebo naopak skryť, čo potrebujete. Väčšinou sú síce modely pre ženy s plnými tvarmi o niečo drahšie, ale na druhú stranu menej často sa stáva, že ich stretnete na ulici na niekom inom a my sa snažíme vám tieto modely ponúknuť v porovnateľných cenách.

 

A čo módne trendy?

Rozhodne ich sledujete, ale neulakomte sa na nákup okamžite. Počkajte, kým módni návrhári prinesú trendovú vec aj v strihoch pre vás - džínsy pre plnoštíhle, nohavice pre dievčatá s oblými bokmi, legíny pre ženy s plnými tvarmi. A nezabudnime, že aj v móde existujú nadčasové modely, farby, strihy, ktoré môžete kľudne v rôznych obmenám nosiť stále a vždy budete vyzerať rovnako dobre. Spoľahnite sa na overené kombinácie druhy oblečenia.

 

Kam sa chystáte?

Platí samozrejme všeobecne, že šaty sa volia podľa príležitosti, ale keď o tom ideme hovoriť v súvislosti s obliekaním žien s plnou postavou, máme na mysli najmä výzvu k tomu, aby ste sa nebáli odviazať. Do divadla, na spoločenský večer či vernisáž, vyťažte zo svojich modelov tú najvyššiu eleganciu, vaša postava vám tak trochu predurčila konzervatívnejšie oblečenie a úplne ľahko sa v ňom môžete stať najlepšie oblečenou dámou večera, ktorá presne vie, čo sa hodí. Na druhú stranu, ak sa chystáte na záhradnú párty, či letnú prechádzku po promenáde a zvolíte si na to možno menej sadnúce, ale odviazané strihy, či vzory, prekvapíte svojho partnera o to viac. Zrazu pri sebe ucíti to dievča s elánom, ktorý mnohé v sebe určite máte. Kašlite na "predpisy", dajte veselosť von, okúzlite oveľa ľahšia ako si myslíte. Všetci sa budú chcieť baviť práve s vami.

Nakupovať online?

Môžete. Ak je produkt dostatočne popísaný rozmermi v oblasti hrudníka, pásu a bokov, nemáte sa čoho báť. Existujú dokonca e-shopy, ktoré sa špecializujú na modely pre plnoštíhle ženy. Našou filozofiou je príbližiť sa v podmienkach online obchodu čo najviac atmosfére vášho obľúbeného butiku. Preto nám kľudne zavolajte, poradíme vám, dokonca radi u našich dodávateľov zistíme, či nemajú v ponuke niečo práve také, ako potrebujete. Urobíme to radi.

 

Bez výhovoriek

Na záver len zopakujem naše presvedčenie, že každá žena je krásna a môže sa urobiť ešte príťažlivejšou, keď okrem vnútornej pohody, ktorý sa jej zračí v tvári, vytiahne doboja ešte ten pravý outfit, vďaka ktorému sa bude cítiť sebaisto a krásne. Nemáte sa na čo vyhovoriť, ponuke je široká a určite máme niečo pre vás.

Tmavá kratšia sukňa pomôže bokom a ukáže nohy. Ružová na tope odľahčí

Tmavá kratšia sukňa pomôže bokom a...

Šaty pre plnoštíhle

Šaty pre plnoštíhle

Farba aj strih, topka z našej ponuky, perfektne sedia, výnimočný vzhľad

Farba aj strih, topka z našej ponuky,...

Elegantné sako pre moletky

Elegantné sako pre moletky

Halenka plus size

Halenka plus size

Letné šaty správnej dĺžky a výstrih presne pre váš dekolt, stačí správne zvoliť tieto dva parametre a ste chic

Letné šaty správnej dĺžky a...

Atraktívny kabát s kapucňou aj pre plnoštíhle

Atraktívny kabát s kapucňou aj pre...

Ak je zdobenia zvislé a naboku, krásne zoštíhli a plné tvary nôh krásne ukážu. Dobrý strih a strečový materiál

Ak je zdobenia zvislé a naboku,...

Kožené nohavice, nebojte sa plných bokov a krásne oblého pozadia, upútate

Kožené nohavice, nebojte sa plných...

Polkadot krásne letné odľahčujúce šaty

Polkadot krásne letné odľahčujúce...

Letné šaty so vzorom pierka - svieže ako vy

Letné šaty so vzorom pierka - svieže...

Nebojte sa odviazať na letnú párty, budú sa točiť okolo vás

Nebojte sa odviazať na letnú párty,...

Výrazne ladená kombinácia tyrkysovej s červenými lodičkami a make-upom, keď chcete byť seriózne výrazná. Napríklad na spoločenský večer

Výrazne ladená kombinácia tyrkysovej...

Alebo zameňte sa pokojnejšiu bielu, s tou však pozor, môže nesadnúť v niektorých partiách, strih je v bielej veľmi jednoduchý

Alebo zameňte sa pokojnejšiu bielu, s...

Atraktívna čipka na elastickom materiáli, nechajte vyniknúť, čo na sebe máte radi.

Atraktívna čipka na elastickom...

Ak vsádzate na lýtka, táto dĺžka nohavíc je pre vás. Už len počítajte pohľady mužov

Ak vsádzate na lýtka, táto dĺžka...

ZavrieťTáto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (viac informácií)